ارزان ترین دوربین مداربسته

ارزان ترین دوربین مداربسته

ارزان ترین دوربین مداربسته به دوربینی گفته می‌شود که از نظر کیفیت و نحوه عملکرد، پاسخگوی نیاز افراد باشد، اما از نظر قیمت با دوربین‌های مداربسته دیگر رقابت کند. طبیعی است که قیمت دوربین مداربسته نونیم با کیفیت پایین، کمتر باشد. منظور ما بررسی دوربین مداربسته‌ای است که قیمت ارزان و کیفیت بالایی را در اختیار کاربر قرار دهد. در این مطلب به بررسی ارزان ترین دوربین مداربسته خواهیم پرداخت.

ارزان ترین دوربین مداربسته در فروشگاه شاراکس

قیمت دوربین مداربسته یکی از عوامل مهم در خرید آن به شمار می‌رود. افراد معمولا در ابتدا قیمت دوربین را بررسی می‌کنند و سپس به سراغ سایر ویژگی‌های آن می‌روند. دوربین‌های مداربسته نونیم و دوربین‌های برند، دو نوع متفاوت از دوربین مداربسته از نظر قیمتی هستند که دوربین‌های نونیم به دلیل قیمت پایین، معمولا درصد بالایی از فروش را به خود اختصاص می‌دهند.

برای معرفی دوربین مداربسته ارزان قیمت یا ارزانترین دوربین مداربسته باید از نحوه عملکرد و تجهیزات داخلی دوربین آگاهی داشته باشیم. پس از این مرحله می‌توانیم بگوییم که دوربین ارزان قیمت است یا قیمت بالایی دارد. دوربین مداربسته ارزان قیمت معمولا تکنولوژی‎‌های متعدد و پیشرفته‌ای را فراهم نمی‌کند و برای کابردهای معمولی و متوسط طراحی شده است. به همین دلیل قیمت دوربین مداربسته ارزان، پایین می‌باشد. 

شاراکس ارائه کننده ارزان ترین دوربین‌های مداربسته در تهران و شهرستان‌هاست. برای خرید از فروشگاه دوربین مداربسته شاراکس کلیک کنید.

 

ارزان ترین دوربین مداربسته کدام است؟

دوربین‌های مداربسته، چه دوربین‌های گران‌قیمت یا دوربین مداربسته ارزان، از نظر تکنولوژی در دو دسته دوریین‌های آنالوگ و تحت شبکه قرار می‌گیرند. قیمت دوربین آنالوگ قدیمی که جای خود را به دوربین‌های آنالوگ HD داده‌ است، مقرون به صرفه‌تر از نسل جدید دوربین‌های مداربسته، یعنی دوربین تحت شبکه هستند. دوربین مداربسته انالوگ قدیمی به دلیل کیفیت تصویر پایین و محدودیت‌های خود کنار گذاشته شد و نوع پیشرفته‌تر آن یعنی دوربین آنالوگ HD به بازار ارائه گردید. 

– دوربین مداربسته آنالوگ HD

کاربر به راحتی می‌تواند ارزان ترین دوربین مداربسته را با توجه به نوع نیاز و میزان بودجه خود از میان دوربین‌های آنالوگ اچ دی پیدا کند. چون این دوربین‌ها به دلیل ویژگی‌هایی که دارند، از قیمت پایین‌تری برخوردار هستند و خرید آن‌های به هزینه‌های بالایی نیاز ندارد. اگر می‌خواهید ارزان ترین دوربین خود را از میان برندهای معتبر انتخاب کنید، می‌توانید به سراغ دوربین‌های HDCVI داهوا یا دوربین‌های Turbo HD هایک ویژن بروید. این دوربین‌ها به نسبت کیفیت و کارایی بالا، قیمت معقول‌تری دارند. خرید دوربین مدار بسته ارزان به شرایط محیط نیز بستگی دارد. یعنی برای خرید دوربین برای فضای بیرونی، باید از مقاومت آن در برابر شرایط مختلف جوی، اطمینان حاصل نمود. 

 

دوربین آنالوگ HD یا AHD کیفیت مناسبی را ارائه می‌دهد و با استفاده از کابل کواکسیال، به انتقال تصاویر به دستگاه ضبط کننده می‌پردازد. این دوربین مداربسته برای حل مشکلات دوربین آنالوگ قدیمی طراحی شده، اما از نظر کیفیت تصویری و تکنولوژی‌ از دوربین مداربسته تحت شبکه یا IP عقب‌تر است.

– دوربین مداربسته IP

دوربین تحت شبکه از نظر قیمت و کیفیت در مقابل دوربین آنالوگ HD قرار می‌گیرد. قیمت این دوربین‌ها برای برخی افراد قابل هضم نیست، البته طبیعی است که دوربین با امکانات بیشتر، قیمت بالاتری داشته باشد. در میان دوربین‌های مداربسته IP یا تحت شبکه نیز می‌توان دوربین مداربسته ارزان قیمت را انتخاب کرد. چون در هر دسته و گروه یک دوربین دارای پایین‌ترین و مقرون به صرفه ترین قیمت است. به همین دلیل است که نمی‌توانیم یک دوربین مشخص را به عنوان ارزان ترین دوربین مداربسته معرفی کنیم.

ارزان ترین دوربین مداربسته از نظر شکل ظاهری

دوربین‌های مداربسته از نظر شکل ظاهری دارای دو دسته اصلی بالت (Bullet) و دوربین دام (Dome) هستند، اما دوربین‌های مداربسته اسپید دام، دوربین چشم ماهی، دوربین‌های مداربسته مخفی مانند دوربین‌های بند انگشتی و لامپی نیز وجود دارند. در بین این دسته بندی‌ها، دوربین‌های مخفی و دوربین‌های مداربسته کوچک را می‌توان به عنوان ارزان ترین دوربین مداربسته معرفی نمود. چون این دوربین‌ها ابعاد کوچکی دارند و معمولا مواد و زمان کمتری برای ساخت آن‌ها صرف شده است.

البته این امکان وجود دارد که قیمت یک دوربین مداربسته بندانگشتی از یک دوربین دام نونیم بالاتر باشد، همه این‌ها به کیفیت و کارایی دوربین بستگی دارد. به همین دلیل است که نمی‌توان ارزان ترین دوربین مداربسته را از میان بی‌شمار دوربین مداربسته موجود در بازار انتخاب کرد.

خرید ارزان ترین دوربین مداربسته

اگر دوربین مداربسته ارزان قیمت را با توجه به میزان بودجه خود انتخاب کردید، بایستی دوربین را از همه جهات مورد بررسی قرار دهید تا با نیازهای شما همخوانی داشته باشد. برای خرید دوربین مداربسته به منظور نصب در فضاهای بیرونی، باید از خاصیت ضد آب بودن آن مطمئن شوید یا برای نظارت بر محیط تاریک و دسترسی به تصاویر رنگی در هنگام شب، باید اطمینان حاصل کنید که دوربین انتخابی شما دارای فناوری دید در شب رنگی می‌باشد.

ارزان ترین دوربین مداربسته نیز باید بتواند ویژگی‌های یک دوربین مداربسته خوب را فراهم کند، وگرنه پرداخت هزینه، هر چند کم، برای خرید دوربین مداربسته مانند این است که پول خود را دور بیندازید. نکته مهم بعدی، خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت از فروشگاه‌های معتبر می‌باشد تا در دام افراد سودجو گرفتار نشوید. کیفیت تصویری دوربین نیز برای ارائه تصاویر با کیفیت قابل قبول بسیار مهم است.

شاراکس ارائه کننده ارزان ترین دوربین‌های مداربسته در تهران و شهرستان‌هاست. برای خرید از فروشگاه دوربین مداربسته شاراکس کلیک کنید.

قیمت ارزان ترین دوربین مداربسته

قیمت دوربین مداربسته ارزان به عوامل بسیار زیادی بستگی دارد. رزولوشن تصویر، قابلیت‌های هوشمند، نوع و میزان دید در شب، پشتیبانی از استاندارد IP، برخورداری از اسلات کارت حافظه، قابلیت مکالمه، نوع لنز، پایداری و دوام در برابر شرایط محیطی مختلف، کنترل از راه دور و غیره از ویژگی‌هایی هستند که به صورت مستقیم، قیمت دوربین مداربسته ارزان قیمت را تحت تاثیر قرار می‌دهند. به همین دلیل است که می‌گوییم در زمان خرید ارزان ترین دوربین مداربسته یا دوربین مداربسته گران قیمت، در ابتدا باید انتظارات خود از دوربین را مشخص کنید.

نتیجه‌گیری

برای انتخاب ارزان ترین دوربین مداربسته، هم می‌توان به سراغ دوربین‌های نونیم (no name) رفت و هم دوربین مورد نیاز خود را از برندهای معتبر و معروف انتخاب نمود. چون برندهای معروف و معتبر نیز دارای سری اقتصادی هستند تا کاربران بسیاری برای پوشش نیازهای متعدد خود به سراغ خرید آن‌ها بروند.

انتخاب ارزان ترین دوربین مداربسته و خرید دوربین مداربسته ارزان قیمت نیز بایستی با تکیه بر آگاهی و شناخت افراد و هم‌چنین با بررسی نیازها و اعتبار فروشنده صورت گیرد تا بهترین محصول خریداری شود. توجه کنید که دوربین دارای گارانتی معتبر باشد تا در صورت بروز مشکل بتوان از این امتیاز استفاده کرد. نکته مهم در خرید دوربین مداربسته این است که دوربین انتخابی بتواند تمامی نیازها و انتظارات کاربر را پوشش دهد و در جهت حفظ امنیت و افزایش قابلیت اطمینان به فعالیت بپردازد.

شاراکس ارائه کننده ارزان ترین دوربین‌های مداربسته در تهران و شهرستان‌هاست. برای خرید از فروشگاه دوربین مداربسته شاراکس کلیک کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *